Депутат Юрій Тренкін вніс зауваження і пропозиції до проекту бюджету на 2019 рік

Депутат Юрій Тренкін вніс зауваження і пропозиції до проекту бюджету на 2019 рік

Сьогодні відбулося громадське обговорення проекту бюджету міста на 2019 рік. Зі своїми пропозиціями і зауваженнями виступив депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Ось вони:

1. Критичним та невірним вважаю формування видатків, виходячи з коригування факту 2018 року на коефіцієнт інфляції 7%. Вважаю, що рівень інфляції в 2019 році буде перевищувати 20%.

2. Фракція «Батьківщина» звернулася до міського голови з проханням змінити структуру Черкаської міської ради та скоротити її чисельність на 25% за рахунок автоматизації та налагодження системи роботи.

3. Скоротити витрати на поточні ремонти в бюджеті розвитку на користь капітальних видатків.

4. Внести зміни в програму Громадського бюджету в розрізі розведення громадських проектів та проектів від комунальних закладів.

5. Розробити систему передачі будинків в управління ОСББ в задовільному технічному стані (перед передачею в управління ОСББ вважаємо за необхідне здійснення необхідних ремонтів і приведення до належного технічного стану).

6. Змінити систему надання безоплатних послуг та безоплатного харчування з посиленням контролю та гаданням послуги за письмовою вимогою (зловживання та списання відбувається на всю чисельність,а по факту використовується не більше 60%).

7. Надавати погодження на придбання комунальними підприємствами техніки виключно після затвердження перед депутатами та виконавчим комітетом фінансового плану з чіткими окресленням шляхів або покращення послуги, або ж її здешевшання. У разі невиконання фінансового плану, керівник комунального підприємства має бути звільнений.

Вважаю, що пропозиції озвучені мною дадуть значну економію бюджету, покращення надання послуг, поліпшення життя містян!

Залиште коментар