Депутат збирає пропозиції до бюджету Черкас на 2020 рік

Депутат збирає пропозиції до бюджету Черкас на 2020 рік

Депутат Черкаської міськради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін оголосив про збір пропозицій громадян до бюджету міста та програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік. Про це “батьківщинівець” повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

“Як то кажуть – «Готуй санчата влітку, а ще краще весною!»
Отак і ми готуємося до наступного ПСЕР 2020.
Як депутат Черкаської міської ради, якого обрала громада мікрорайону Митниця, як голова бюджетної комісії, представник інтересів територіальної громади, щороку надаю пропозиції до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на кожен наступний рік, які протягом року ми збираємо разом з жителями Митниці та міста Черкаси. Усі пропозиції є виваженими, тому що усі вони важливі для розвитку нашого з вами міста, відповідно, і нашого комфортного життя у ньому.
Багато зроблено за останні роки! Але лишається багато наболілих питань та безліч цікавих ідей, які потрібно та хочеться втілювати у життя!
Запрошую кожного жителя Митниці, кожного жителя міста Черкаси разом робити наше місто квітучим, сучасним та комфортним.
Ваші пропозиції завжди готовий вислухати щовівторка з 16 до 18 години, за адресою вул. Героїв Дніпра, 53, філія бібліотеки №5, за телефоном приймальні (094) 838-50-20.
Крок за кроком, друзі”, – написав депутат.

Як то кажуть – «Готуй санчата влітку, а ще краще весною!» Отак і ми готуємося до наступного ПСЕР 2020. Як…

Опубліковано Юрiй Тренкiн / Yury Trenkin Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Залиште коментар