Депутати Черкаської міськради підтримали запит Юрія Тренкіна щодо протипожежної безпеки у школах та дитсадках

Депутати Черкаської міськради підтримали запит Юрія Тренкіна щодо протипожежної безпеки у школах та дитсадках

У школах та дитсадках Черкас склалася критична сиуація із протипожежною безпекою. Цю проблему озвучив під час сесії міської ради депутат від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

З даного питання було перевірено 95 об’єктів, на що ДСНС надано інформаційні листи з переліком недоліків. Основними є відсутність вогнегасників та засобів індивідуального захисту в необхідній кількості, дерев’яні елементи горищ не оброблені засобами вогнезахисту, приміщення не обладнані автоматичною протипожежною сигналізацією та системою оповіщення про пожежу тощо.

З перевірених ДСНС 95 об’єктів тільки на 5 є пожежна сигналізація.

Аби уникнути техногенних та пожежних небезпек Юрій Тренкін пропонує департаменту освіти:

– розробити проектно-кошторисну документацію, орієнтовна вартість 1 об’єкта становить 50 тис.грн, загальна сума 1 600 000 грн по обладанню автоматичною пожежною сигналізацією дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів на території м.Черкаси;

– придбання обладнання автоматичної пожежної сигналізації та встановлення для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів на території м.Черкаси;

– виконання робіт по встановленню обладнання автоматичної пожежної сигналізації на кожному об’єкті дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу на території м.Черкаси становить 800 000 грн., загальна сума становить 25,6 млн.грн.

За запит “батьківщинівця” проголосувало 28 депутатів.

Залиште коментар