Депутати Черкаської облради проголосували за підтримку місцевого бізнесу

Депутати Черкаської облради проголосували за підтримку місцевого бізнесу

На засіданні сесії Черкаської обласної ради депутати ухвалили рішення щодо підтримки представників малого бізнесу Черкащини. А саме – щоб зберегти спрощену систему оподаткування – з таким проханням звернулася до депутатів місцева підприємиця Ірина Ткаченко, яка очолює рух підприємців Черкащини #SaveФОП ще на попередньому засіданні депутатів обласної ради 6 березня, інформує “Суспільне“.

Вона попросила депутатів підписати звернення до президента та Верховної Ради на підтримку законопроектів 2644 та 2645 (відміна РРО для спрощеної системи оподаткування).

Зі слів Ірини Ткаченко нові закони для ФОПів, що торік у жовтні підписав президент, передбачають обов’язкове використання касових апаратів. А це означає нові додаткові витрати для підприємців. До того ж, вони не зможуть надалі працювати без бухгалтера, а це ще плюс витрати.

– Ми сподіваємося, що наші численні звернення, а звертається кожна область, кожне місто України, повпливають на президента, і він зверне увагу на представників малого бізнесу, – зазначила Ірина Ткаченко.

Нагадаємо вимоги підприємців:

1. Підтримати №№2644, 2645 і скасувати норми законів №№128-IX, 129-IX в частині фіскалізації ФОПів та кешбеку.

2. Утворити при Президентові України постійно діючий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган має бути створений на паритетних засадах участі в ньому представниківвлади та представників мікропідприємництва.

3. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, мають вноситись лише після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

4. Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

5. Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу усіма контролюючими органами.

Залиште коментар