Депутати Черкаської міської ради проголосували звернення до української влади щодо захисту інтересів аграрного бізнесу від тиску правоохоронців

Депутати Черкаської міської ради проголосували звернення до української влади щодо захисту інтересів аграрного бізнесу від тиску правоохоронців

Депутати Черкаської міської ради більшістю голосів (28) проголосували за спрямування Звернення на ім’я Президента України, Голови СБУ та Генерального Прокурора щодо тиску правоохоронців на місцевий бізнес. Про це ідеться у проголосованому зверненні депутатів:

«Ми, депутати Черкаської міської ради, звертаємося до Вас із інформуванням про загрозу погіршення інвестиційного клімату в країні та дискредитації системи реалізації державної влади збоку окремих представників правоохоронних органів по відношенню до соціально-відповідального бізнесу Черкащини. Правоохоронці, не розібравшись у ситуації, заблокували рахунки компаній СТОВ “Воля” та ТОВ “Золотоніський бекон”. Це призведе до зриву їх роботи. Десятки тисяч поголів’я не отримають кормів. Сотні гектарів агропродукції не будуть вчасно оброблені. Буде відключений полив овочів. Не будуть виплачені заробітні платні. Цим рішенням фактично зривається інвестиційний план добудови нового сучасного, екологічного та найпотужнішого на пострадянському просторі підприємства з переробки проса та виробництва пшона – ТОВ «Грюнвег», засновником якого є ТОВ «Золотоніський бекон».

На думку депутата міської ради Нарека Казаряна, ініціатора звернення, подібні дії правоохоронців шкодять не тільки самим підприємцям, людям, які там працевлаштовані та місцевим громадам, але і в цілому інвестиційному клімату держави. «28 червня Президент зустрічався з представниками бізнесу, дякував за роботу у складних умовах та гарантував їм всіляку підтримку. При цьому особливий акцент робився на неможливості тиску збоку правоохоронців, на дублюванні функцій, на залякуванні та пригніченні. В нашому ж випадку маскі-шоу були запущені проти тих підприємств, які завжди були взірцем ефективної співпраці бізнесу та владу. Повернулась практика, коли силовики о 7 ранку уриваються до житлових та офісних приміщень. Такі випадки потрібно виколювати каленим залізом, щоби не страждав образ України, де поважають право власності і цінують тих, хто працює на економічному фронті».

Залиште коментар