Депутати Черкаської облради від «Батьківщини» звітують перед громадою

Депутати Черкаської облради від «Батьківщини» звітують перед громадою

Фракція «Батьківщина» в Черкаській обласній раді складається із 13 депутатів. Це кваліфіковані фахівці у земельних питаннях, медичній, освітній, виробничій галузях, мають великий професійний досвід.

Діяльність депутатів Черкаської обласної ради від фракції «Батьківщина» спрямована на захист інтересів громади, виконання доручення виборців у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом 2017 року «батьківщинівці» продовжували виконувати передвиборчі програми, брали активну участь у роботі обласної ради, про що свідчать їхні звіти.

Очолює фракцію Михайло Григорович Мушієк.

Минулого року «батьківщинівцями» подано десятки депутатських запитів та звернень, які стосувалися розвитку області, соціальних проблем громади Черкащини та інших важливих питань місцевого та державного рівня.

Зокрема, партійці виступили проти «драконівської» абонплати за газ. З ініціативи фракції «Батьківщина» проект цього звернення було винесено на розгляд сесії облради.

Також депутати від «Батьківщини» запропонували та проголосували за звернення до керівництва країни з приводу блокади торгівлі з окупованими територіями.

«Батьківщинівці» переймаються екологічними проблемами регіону. Так, Віктор Гончаренко звернувся із депутатським запитом до голови Черкаської облдержадміністрації стосовно забруднення річки Суха Згар, що створює небезпеку для мешканців прилеглих сіл Золотоніського району.

Також «батьківщинівці» ініціювали рішення про скасування змін до програми «Турбота», оскільки ними було ліквідовано компенсації за перевезення громадян пільгових категорій, зокрема учасників АТО. Тоді очільник фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк наголосив, що держава закріпила в Конституції та інших законах гарантії щодо пільг певним соціальним групам. Ці гарантії однаковою мірою мають дотримуватися і органами державної влади, і органами місцевого самоврядування.

Регулярно проводяться засідання депутатської фракції, на яких обговорюються не лише питання, винесені на розгляд сесії обласної ради, а й позиції щодо подій у державі та суспільно-важливих питань регіону.

Депутати від «Батьківщини» активно працюють у постійних комісіях. Також вони брали активну участь у складі робочої групи по формуванню обласного бюджету на 2018 рік.

Окрім роботи в обласній раді протягом 2017 року депутати фракції забезпечували діяльність своїх громадських приймалень на округах, а також проводили регулярні зустрічі з виборцями. За результатами звернень громадян депутатами фракції підготовлено та скеровано у відповідні інстанції депутатські запити та звернення.

Минулого року депутати облради від фракції «Батьківщина» використали на виконання депутатських повноважень 440 200 грн.

Голова фракції Михайло Мушієк вибудував свою роботу у двох напрямах. Перший – активна участь у сесійних засіданнях та діяльності постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, другий – це робота на окрузі та зустрічі з виборцями Лисянки, які обрали його депутатом обласної ради. Треба сказати, що Михайло Мушієк проводить прийом громадян не лише в Лисянці, а й в обласному центрі та під час перебування у районах області. На усі звернення депутат реагує оперативно.

Михайло Мушієк підтримує тісні зв’язки з керівниками усіх організацій та установ, які забезпечують життєдіяльність смт Лисянки.

Пріоритетною для депутата є діяльність, спрямована на вирішення екологічних проблем. Так, з ініціативи «батьківщинівця» минулого року на очищення водойми у с.Журжинці Лисянського району виділено 700 тис.грн.

Велику увагу депутат приділяє і питанням розвитку культури, допомагає громадським організаціям. Так, минулого року Михайло Мушієк виділив кошти на проведення фіналу акції “Книжковий вертеп”, органзований ЧООГОЛОМ “День” та видавництвом “ІнтролігаТОР”.

Як керівник фракції та перший заступник голови Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Михайло Мушієк також координує роботу районних і міських партосередків, депутатських фракцій та груп від «Батьківщини» у радах різних рівнів.

Депутат обласної ради Чен Віталій Єн-Ханович приділяє максимум уваги і свого часу у вирішенні найскладніших проблем виборців і громади. Протягом 2017 року свою депутатську діяльність він в основному спрямовував на вирішення соціально-економічних та побутових питань мешканців округу, на допомогу громадянам, розвиток спорту, фізичної культури, освіти та медицини.

На високому рівні протягом року проводив роботу зі зверненнями громадян, особисті прийоми виборців. Слід сказати, що значна частина звернень стосувалася матеріально-грошової допомоги у лікуванні, вирішення житлових проблем, допомоги в оформленні субсидії тощо. Усі звернення були уважно розглянуті й позитивно вирішені.

У своїй депутатській діяльності Віталій Чен одне з чільних місць відводить освітнім проблемам. Як правило, вони стосуються матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів округу.

Віталій Чен завжди вітає своїх виборців зі святами, надає їм матеріальну підтримку. У місцевих засобах масової інформації публікуються вітання депутата з нагоди державних та релігійних свят.

У 2017 році Віталій Чен брав активну участь в усіх пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної ради. Регулярно бере участь у роботі постійної комісії з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, членом якої він є.

За сприяння депутата обласної ради Кравцової Наталії Олегівни у 2017 році вдалося вирішити ряд важливих питань для мешканців Смілянського району. Так, виділені кошти з обласного та районного бюджету на заміну вікон для дитячого відділення та на ремонт реанімаційного відділення центральної районної лікарні ім.С.Бобринської.

Також надана допомога у придбанні крісел колісних, ходунків жителям сіл Будки, Попівка, Мала Смілянка, Холоднянське, Куцівка, ЦРЛ ім. С.Бобринської.

Велику увагу депутат приділяє розвитку освітніх закладів району. Минулого року з ініціативи Наталії Кравцової проведено заміну вікон на нові металопластикові у школах Великої Яблунівки, Малої Смілянки, Макіївки, Березняків, Голов’ятина, Сунок.

Нею придбано дитячі іграшки для дошкільних закладів «Сонечко», «Берізка”.

Крім цього, протягом минулого року Наталія Кравцова проводила зустрічі з педагогічними колективами навчальних закладів Смілянського району, під час яких передала художню літературу та підручники для шкільних бібліотек.

До Дня захисту дітей та на свято Святого Миколая депутатка відвідала дитячі садочки та подарувала дітлахам солодощі.

Завдяки Н.Кравцової у 2017 році для дітей сіл Голов’ятино та Сунки було організовано екскурсії у Холодний Яр.

За її підтримки минулоріч на Смілянщині проведено спортивні змагання на кубок Смілянського району з футболу, з міні-футболу, чемпіонату області з вільної боротьби, який проходив у школі №7 м.Сміли, міськрайонний шаховий турнір.

Вона особисто подарувала футбольні м’ячі школярам сіл Березняки, Велика Яблунівка, Голов’ятино, Сунки. В цих школах гравцями ФК «Дніпро Черкаси» проведено майстер-класи з футболу.

Наталія Кравцова регулярно проводить зустрічі із мешканцями сіл Смілянського району. Багатьом з них вона допомогла у вирішенні питання щодо надання медичних послуг, земельних проблем, перерахунку пенсій, виділення путівок учасникам АТО.

«Батьківщинівка» організувала обстеження за місцем проживання та госпіталізацію в обласну лікарню двох жителів села Березняки, одного із Попівки. За її ініціативи було організовано пересувний мамограф для обстеження жінок району.

За рахунок коштів депутатського фонду 2017 року Наталія Кравцова надала допомогу 30 особам, які проживають в селах: Попівка, Миколаївка, Березняки, Балаклея, Костянтинівка, Голов’ятино, Залевки, Сунки, Плескачівка, Будки, Плоске, Пастирське, Ташлик.

До дня людей похилого віку «батьківщинівка» відвідала із подарунками жителів району, яким виповнилося більше 90 років.

Вона також сприяла у придбанні продуктів харчування через волонтерську організацію «Самооборонна Січ» для бійців АТО.

Громадська приймальня Наталії Кравцової відкрита 2-ї та 4-ї середи кожного місяця за адресою м.Сміла, вул. Перемоги, 14, оф. 25.

Наталія Кравцова очолює постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики Черкаської обласної ради.

 Авраменко Микола Юрійович, член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, з початку своєї депутатської діяльності зосередив увагу на проблемах громади Чорнобаївського району, де був обраний депутатом обласної ради від «Батьківщини».

Протягом минулого року «батьківщинівець» продовжував вирішувати питання благоустрою населених пунктів району. Так, у с.Хрестителево з його ініціативи встановлено автобусну зупинку та два контейнери для сміття. Також ним ініційовано завезення з Черкас осколу для поточного ремонту доріг в селі.

Серед пріоритетних питань, яким Микола Авраменко постійно приділяє увагу, – проблеми освітньої галузі. З його ініціативи минулого року виділено 25 тис.грн на придбання спортивного інвентаря для Чорнобаївського спортивно-оздоровчого комплексу, 50 тис.грн – на придбання музичної апаратури для Хрестителевського НВК «ДНЗ–ЗОШ I-III ступенів», 22 тис.грн. – на придбання мультимедійного проектора, екрана, ноутбуку для Великобурімської ЗОШ I-III ступенів, 6790 грн – на придбання банера з Українською символікою для Великобурімської ЗОШ I-III ступенів, 36 100 грн. – на поліпшення матеріально-технічної бази Вереміївського НВК «ДНЗ –ЗОШ I-III ступенів».

«Батьківщинівець» є частим гостем у школярів сіл Вереміївки та Хрестителево. Минулого року він відвідав школи цих сіл 1 вересня та в день останнього дзвоника з подарунками під брендом ВО «Батьківщина».

Одним із напрямів роботи депутата – сприяння організації якісного медичного обслуговування населення. Так, у 2017 році за його ініціативи виділено кошти у сумі 20 тис.грн. на придбання електрокардіографа для КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради», 10 тис. грн – на придбання апарату УВЧ-60 для Чорнобаївського центру первинної медицини.

Із коштів депутатського фонду Микола Авраменко виділив грошову допомогу жителям Чорнобаївщини (загальна сума 27500 грн) для лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

«Батьківщинівець» Бойко Віктор Васильович проводить послідовну системну роботу щодо захисту інтересів мешканців області та постійної комунікації з ними. В 2017 році основним напрямком депутатської діяльності стала підтримка і розвиток освітянської галузі міста Вагутіне. Так, 178 тис. грн допомоги відділу освіти м.Ватутіне було направлено на ремонт кабінету обслуговуючої праці та внутрішні шкільні вбиральні місцевої школи, заміну вікон на енергозберігаючі в їдальні, музичному кабінеті школи та різновіковій групі дошкільного закладу. Крім цього, за ці кошти відремонтовано підлогу школи, дах дошкільного закладу, придбана тротуарна плитка для облаштування центрального входу в приміщення дитячої установи.

12 тис. грн власних коштів Віктор Бойко передав на капітальний ремонт водогону та каналізаційної системи в приміщенні харчоблоку школи №1, 20 тис. грн – на закупівлю будматеріалів для цієї школи та придбання 5 внутрішніх дверей.

«Батьківщинівець» завжди переймається проблемами своїх виборців. Минулого року він надав 25 тис. грн допомоги онкохворим дітям та дорослим, 93 тис. грн персональних коштів – на лікування хворих, які потребували фінансової допомоги на лікування.

Віктор Бойко щиро допомагає громаді Ватутіного, і в будні, і в свята не забуває ні про дітей, ні про дорослих. Минулого року депутат виділив 24 тис. грн на закупівлю подарунків для дітей з обмеженими можливостями до свята Святого Миколая, на привітання святковими листівками та квітами до Весняного жіночого свята – 8 Березня, святкові пакунки ватутінцям до Великодня, на допомогу на організацію заходу до Дня захисту дітей та Дня Шахтаря.

Однією з найважливіших ділянок роботи для Віктора Бойка на виборчому окрузі є особистий прийом громадян. Минулого року він використав 40 тис. грн на утримання громадської приймальні, яка працює за графіком. Усі питання громадян вирішуються, здебільшого, позитивно.

Віктор Бойко – член постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики Черкаської обласної ради.

Депутатська робота Вусика Віктора Миколайовича у 2017 році була спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці. Він брав активну участь у сесіях Жашківської міської та районної рад. На своєму окрузі найбільше уваги приділяв проблемам збереження та функціонування шкіл, питанням екології та охорони здоров’я.

Свою депутатську діяльність Віктор Вусик проводить в інтересах виборців.

Протягом 2017 року ним було здійснено 258 особистих прийомів громадян, на яких здебільшого порушувалися питання надання матеріальної допомоги, допомоги на лікування, покращення соціально-побутових умов проживання.

Віктор Вусик переймається проблемами населених пунктів Жашківщини і всіляко сприяє їх вирішенню. Так, минулого року за рахунок власних коштів депутат надав допомогу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Спортивно-оздоровчого комплексу» в м.Жашкові на суму 150 тис. грн, на оформлення клубу с.Леміщиха – 60 тис. грн, на встановлення лавок у с.Леміщиха – 10 тис. грн.

На 32 тис.грн «батькіщинівець» профінансував встановлення опалення школи с.Леміщиха. Допоміг з ремонтом шкіл та дитячих садочків у с.Леміщиха та с.Литвинівка (30 тис. грн), придбав холодильник у дитячий садочок та школу с.Литвинівка (50 тис. грн).

Депутат також переймається розвитком медичної галузі у районі. Так, у 2017 році ним надана допомога у сумі 50 тис. грн на ремонт ФАПу с.Леміщиха, 10 тис. грн направлено на ремонт терапевтичного відділення Жашківської центральної районної лікарні. Крім цього, протягом минулого року депутат профінансував роботу лікаря-стоматолога в с.Леміщиха на загальну суму 30 тис. грн.

15 тис. грн ним виділено на матеріальну допомогу та лікування громадян.

Значну увагу Віктор Вусик приділяє найменшим мешканцям. Минулого року він закупив подарунки першокласникам (канцтовари та солодощі) .до 1 вересня у села Леміщиха, Литвинівка, Марійка на загальну суму 12 тис. грн, а також подарунки малечі цих населених пунктів до дня Святого Миколая та новорічні свята (13 тис. грн).

Крім цього, «батьківщинівцем» за рахунок коштів обласного бюджету ініційовано та надано допомогу на поліпшення матеріально-технічного забезпечення Леміщиської школи на суму 25 тис.грн.

Із депутатського фонду на лікування громадян виділено 24 тис.грн.

З метою розвитку соціальної інфраструктури Віктором Вусиком запропоновано на умовах співфінансування виділити 1 млн. грн. на побудову спортивного комплексу з басейном в м. Жашкові.

З усіх питань, порушених у зверненнях громадян, депутатом надано вичерпну інформацію та прийнято позитивні рішення.

Віктор Вусик бере активну участь у громадських заходах, ініційованих органами влади та місцевого самоврядування усіх рівнів. Долучився до процесу формування та створення Жашківської об’єднаної громади.

Він систематично присутній на пленарних засіданнях обласної ради та постійної комісії з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Величезна кількість конкретних справ зроблена у 2017 році і на окрузі депутата обласної ради від «Батьківщини» Гончаренка Віктора Григоровича, члена постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин.

Протягом минулого року депутат виконував, перш за все, ті зобов’язання, які взяв на себе балотуючись в депутати обласної ради. При цьому пріоритетним питанням залишалося збереження українського села та захист селян, відстоювання їх прав та інтересів.

Як віце-президент всеукраїнської громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», він тісно співпрацює з ВО партії «Батьківщина», як політичною партією, яка має спільне бачення в аграрних питаннях.

«Батьківщинівець» бере активну участі у житті громади, неодноразово організовував та виходив на різноманітні соціально-політичні акції. Так, у 2017 році був співорганізатором та учасником мітингу протесту підприємців, фермерів, профспілок та громадян Черкащини, що проходив біля Черкаської облдержадміністрації, а також співорганізатором Всеукраїнської акції протесту «Проти запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення» в м. Черкаси, яку організували і провели спільно ВО партії «Батькіщина» та ГО «Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області». До Акції долучилися представники інших політичних сил та священослужителі Української Автокефальної церкви.

Віктором Гончаренком налагоджена конструктивна робота із Золотоніською районною радою та Золотоніською райдержадміністрацією. Протягом року він постійно брав участь у роботі Золотоніської райради.

Депутат від «Батьківщини» завжди долучається до святкових та урочистих заходів району та області. Зокрема, брав участь у сходках та урочистостях сіл Гельмязів, Коврай, Коврай Другий. Також протягом 2017 року відвідував навчальні заклади району, брав участь у святкуваннях 1 вересня, останнього дзвоники, на випускного вечора.

«Батьківщинівець» постійно спілкується із громадами, відвідує заходи, як депутат та як керівник фермерських структур. Максимально поєднує свою громадську та політичну діяльність. На зустрічах із громадськістю Золотоніщини проводив роз’яснювальну роботу щодо питань децентралізації. Депутат надає перевагу живому діалогу із сільськими головами, педагогічними колективами, працівниками соціальної сфери та медичними працівниками району.

Віктор Гончаренко регулярно проводить прийом громадян на виїзді у сільських радах та у приміщенні Золотоніської районної ради. кімната депутата, де кожної щомісяця третьої середи проводитиметься прийом громадян. На звернення громадян та запити депутатів Золотоніської райради депутат реагував вчасно, подавав звернення та запити до органів державної влади. Жодне із звернень не було проігнороване. На 2018 рік для провадження депутатської діяльності Золотоніською районною радою для «батьківщинівця» виділена депутатська кімната, де щомісяця кожної третьої середи він проводитиме прийом громадян.

На своєму виборчому окрузі Віктор Гончаренко у 2017 році визначив приорітетним напрямок допомоги Золотоніській районній лікарні. За його клопотанням та сприяння фракції «Батьківщина» із обласного бюджету на придбання медичного обладнання було виділено 300 тис. грн, які були використані за призначенням.

«Батьківщинівець» також сприяв у наданні грошової допомоги із обласного бюджету для лікування тяжкохворих людей, відвідував заклади охорони здоров’я Золотоніського району на запрошення медичного персоналу та за зверненнями громадян.

Віктор Гончаренко постійно бере участь в роботі комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, членом якої він є. Він також є членом обласного штабу по контролю за обігом сільськогосподарських земель державної власності в Черкаській області.

Дивнич Микола Петрович, член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, за звітний рік провів 12 прийомів громадян, на яких побували 63 відвідувачі. Всі звернення розглянуто депутатом без затримки, на них дані відповідні відповіді.

Депутатом проведено 3 зустрічі з колективами підприємств, організацій устано, на яких були присутні 120 виборців, а також 5 зустрічей з депутатами місцевих рад.Постійно бере участь у роботі сесій обласної (12), Черкаської районної (10) та сільських (5) рад.

Микола Дивнич бере активну участь у вирішенні місцевих проблем на своєму окрузі. Зокрема, у 2017 році з його ініціативи на заміну вікон у лікарні с.Червона Слобода виділено 150 тис.грн.

Крім цього ним надана матеріальна допомога на лікування  інваліду І групи, мешканцю с.Лозівок.

Микола Дивнич бере активну участь у громадському житті округу. Минулого року він надавав консультаційну допомогу у проведені виборів сільського голови Степаньківської ОТГ.

Овчаренко Станіслав Анатолійович, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, минулого року на своєму окрузі сприяв розв”язанню проблем комунальної сфери. З його ініціативи проведено ямковий ремонт доріг від Хуторів до Хацьок.

За його сприяння проведено реконструкцію р.Рудка в адмінністративних межах Степаньківської сільради.

З депутатського фонду “батьківщинівцем” надана матеріальна допомога 12 особам с.Хутори,Руська Поляна, Степаньки. Висадка дерев у селі Степаньки.

Озірний Олексій Антонович, член постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту.

Олексій Озірний відстоюючи інтереси своїх виборців, доклав чимало зусиль для розвитку освітянської галузі Звенигородщини.

Федорук Олександр Леонідович, член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Особливу увагу у своїй депутатській діяльності Олександр Федорук приділяє роботі зі зверненнями громадян. Минулого року до депутата обласної ради надійшло 81 особисте та 2 колективних звернень громадян.

Із загальної кількості звернень 24 особи похилого віку звернулися із проханням про надання медичної допомоги (обстеження та лікування), 6 звернень стосувалось соціально-побутових потреб, зокрема ремонту даху (проспект Хіміків, 45), ремонту прибудинкової території (проспект Хіміків, 42), стосунків із сусідами (вул.Чорновола, 162/3, кв.46 та вул.Чорновола, 160/2, кв.31).

З усіх звернень 81 вирішено позитивно.

За рахунок депутатського фонду надано одноразову матеріальну допомогу 53 особам на загальну суму 30 тис. грн.

До державних установ для вирішення звернень громадян «батьківщинівцем» направлено 6 депутатських запитів.

Фракція “Батьківщина” у Черкаській обласній раді і надалі продовжуватиме відстоювати інтереси свого виборця та виконувати програму, з якою вона ішла на виибори.

Залиште коментар