Депутати облради не схотіли голосувати за перспективний план об’єднання громад

Депутати облради не схотіли голосувати за перспективний план об’єднання громад

Депутати Черкаської обласної ради не проголосували за перспективний план об’єднання територіальних громад. Питання про повернення до голосування за це питання (яке провалили на минулому засіданні) не набрало необхідної кількості голосів.

Як зазначив голова обласної ради Олександр Вельбівець, таку процедуру необхідно було пройти згідно регламенту, щоб розглянути це питання на сьогоднішньому засіданні. Черкаська обласна державна адміністрація повинна була внести зміни до проекту рішення, за яке голосували два тижні тому, щоб урахувати інтереси представників громад. Адже на минулому засіданні питання про перспективний план об’єднання громад не було проголосовано через велику кількість зауважень з боку депутатів та людей.

Натомість проект рішення з необхідними змінами не був наданий до обласної ради. Тим більше, на засідання не з’явився навіть доповідач з цього питання від ОДА.

«Облдержадміністрація зірвала прийняття перспективного плану об’єднання громад!», – вигукнув з зали один з депутатів.
Народні обранці мають повернутися до голосування за це питання на наступній сесії облради, яке, прогнозовано, буде через місяць.
Зауважимо, що з самого ранку до обласної ради приїхали представники з багатьох сіл, які сподівалися на позитивне вирішення своїх питань з приводу об’єднання, але так і не дочекалися цього.

Залиште коментар