Депутати цього скликання провели останню сесію облради

Депутати цього скликання провели останню сесію облради

П`ятничною сесією Черкаської обласної ради завершено роботу нинішньої каденції депутатів цього представницького органу.

Про це пише “Прочерк“.

– Шановні депутати, дякую вам за висловлену довіру. Нам удалося консолідувати всі політичні сили в обласній раді, що дало можливість приймати необхідні для життєдіяльності області рішення, – сказав, закриваючи сесію, голова обласної ради Анатолій Підгорний. – Ми працювали в непростий час, у час, коли на Сході тривають бойові дії, у час адміністративно-територіальної реформи, реформ у галузі медицини, освіти, реформи правоохоронних органів. Також особливим викликом для нас стала пандемія COVID-19. Кожен із вас, крім своєї депутатської роботи, займався громадською та волонтерською діяльністю. Дякую вам за це.

Як зазначив голова облради, за час цієї каденції обласний представницький орган у 2015-2020 роках провів 38 сесій, 66 пленарних засідань, ухвалив 1274 рішення. Відбулося 336 засідань постійних комісій, на яких було розглянуто 2382 питання.

За словами Анатолія Підгорного, VII скликання стало найбільш відкритим і публічним за весь час існування обласного представницького органу. Представники громадськості, активісти Черкащини отримали можливість виступати з трибуни, висловлюючись із будь-яких питань.

– Їхня думка вислуховувалася, розумні пропозиції підтримувалися, проблемні питання максимально вирішувалися, – зазначив голова облради.

Він подякував кожному з колег-депутатів за спільну роботу і висловив сподівання на збереження дружніх стосунків із кожним із них.

Залиште коментар