Для Черкаської облради хочуть придбати елітне авто

Для Черкаської облради хочуть придбати елітне авто

АТП Черкаської обласної ради оголосило про закупівлю нового сріблястого авто для поповнення свого автопарку. Орієнтовна вартість – 1,08 млн грн. Інформація про це оприлюднена на порталі “Прозорро”. Про це повідомляє “Інфоміст“.

Аукціон запланований на 1 листопада. Товар має бути поставлений замовнику до кінця того ж таки місяця. У документації зазначається, зокрема, що авто має бути оснащене круїз-контролем, клімат-контролем, системою гучного зв’язку через Bluetooth, голосовим керуванням, можливістю підключення до WI-FI, оббивкою дверей з комбінованої шкіри, матовими сріблястими ручками дверей, шкіряними сидіннями з підігрівом, тонованим зеленим склом, вікнами із захистом від ультрафіолетового випромінювання тощо. Рік випуску – 2018, гарантія – 36 місяців.

Нагадаємо, у червні минулого року Комунальне підприємство “АТП Черкаської обласної ради” збиралося придбати білий 5-місний автомобіль 2017 р.в. з низкою вимог, під які підходить розкішний Infiniti Q70. Вартість – 1,4 млн грн. Тоді голова облради Олександр Вельбівець заявив, що придбання цього авто не є його розпорядженням. Торги були відмінені. Згідно із декларацією, Вельбівець має лише “Москвич”, який він зве реліквією. Голова облради інформував, що інше авто купляти не збирається.

 

Залиште коментар