Для черкаських рятувальників придбали нову техніку

Для черкаських рятувальників придбали нову техніку

У розпорядженні черкаських рятувальників з’явилась нова сучасна техніка. Для їхніх потреб придбали три автомобільні цистерни ємністю 8 тонн, спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу, автомобіль для служби безпеки дорожнього руху та ще п’ять оперативних автомобілів.

Передача спеціального транспорту рятувальним частинам міста відбулася 24 грудня. Сертифікати їхнім представникам вручив голова обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук. Уже сьогодні нова техніка прибуде в 1-шу, 3-ю та 23-ю державні пожежно-рятувальні частини, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення, службу безпеки дорожнього руху.

Із можливостями та потужностями нової техніки ознайомився перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

– Хотілося б, аби було якомога менше приводів для використання цієї техніки, але наше завдання потурбуватись, щоб у разі такої потреби служба мала все необхідне для порятунку людей. Команда міського голови Анатолій Бондаренко системно підтримує ДСНС, завжди відшуковуючи можливості для їх забезпечення сучасною технікою й обладнанням для належного виконання своїх обов’язків. Ми перебуваємо на постійному зв’язку із керівництвом служби й у найкоротші строки намагаємось відгукуватись на всі робочі звернення та іти на зустріч проханням, – прокоментував Сергій Олександрович. – Окрема подяка голові Черкаської ОДА Сергію Івановичу Сергійчуку за його розуміння потреб, повсякчасне сприяння і відкритість до діалогу, та начальнику управління ДСНС в області Андрію Данику організацію ефективної роботи служби в Черкасах.

Нову техніку придбали за кошти державного бюджету, на це спрямували понад 30 млн грн.

Кожен автомобіль має сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, яке дозволяє підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Автоцистерни використовуватимуться для доставки до місця пожежі рятувальників та необхідного спорядження. З її допомогою гасити вогонь можна і водою, і повітряно-механічною піною. Ця пожежна машина призначена, передовсім, для районів із безводними ділянками та бездоріжжям.

Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу призначена, серед іншого, для пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної та хімічної розвідки.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Залиште коментар