До Дня Соборності у Черкасах родинам загиблих військових вручили посмертні нагороди

До Дня Соборності у Черкасах родинам загиблих військових вручили посмертні нагороди

До Дня Соборності України в Черкаській районній військовій адміністрації відбулося нагородження військових, які загинули, захищаючи Україну. Нагороди отримали рідні Героїв. Участь у заході взяв міський голова Анатолій Бондаренко.
Загиблих нагороджено орденами за мужність різних ступенів, медалями за військову службу в Україні, відзнаками Міністра оборони. Серед нагороджених і військові з Черкас:
 • Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено:
  –  Нарімана Сейтмеметова
  –  Віктора Апанасенка
  –  Антона Зубиніна
  –  Олега Горба
  –  Івана Шпилєвого
 • Орденом “За мужність” І, ІІ та ІІІ ступеня нагороджено:
  –  Андрія Лемішенка
 • Медаллю “За військову службу» нагороджено:
  –  Олександра Бондаренка. 
Нагороди вручила начальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
“Сьогодні ми згадуємо світлу пам’ять наших Героїв, які віддали життя за нашу незалежність та соборність. Найкращі, найрозумніші, найсильніші пішли у перших лавах. На жаль, багатьох сьогодні немає серед живих. Але кожен з них у нашій пам’яті, душі”, – сказала Валерія Бандурко. 
“Наші захисники віддали свої життя за волю і незалежність України. Вони є справжніми Героями, яких ми не маємо права забути. Адже ціна нашої свободи занадто велика! Пишаюся нашими Героями, мужніми, сильними, назламними… Вдячний за кожен прожитий день, дякую за вільну і незалежну Україну”, – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар