До Дня боротьби з торгівлею людьми у Черкасах безкоштовно покажуть фільм “Жінка в полоні”

До Дня боротьби з торгівлею людьми у Черкасах безкоштовно покажуть фільм “Жінка в полоні”

Усіх бажаючих запрошують на безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні», який відбудеться у Черкасах  30 липня о 17:00 в кінотеатрі Мультиплекс (Дніпроплаза). Захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Показ фільму відбудеться одночасно в 24 областях України.

Анотація фільму: «Жінка в полоні» – це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться, як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Зазначимо, щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

За даними Міжнародної організації з міграції починаючи з 1991 року в Україні від ситуацій повязаних з торгівлею людьми постраждало 230 000 українців.

Фільм демонструватиметься в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, яка організована Міністерством соціальної політики спільно з міністерствами та відомствами за підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні-Агентства ООН з питань міграції, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та представництва громадської організації «Кампанія А21» в Україні.

Залиште коментар