До кінця року закінчити ремонт Черкаського драмтеатру не встигнуть

До кінця року закінчити ремонт Черкаського драмтеатру не встигнуть

До Нового року приміщення черкаського обласного музично-драматичного театру відремонтовано не буде. Як відомо, минулої зими в ОДА говорили про ймовірне відкриття театру до кінця цього року.

 

Як розповів в інтерв’ю «Прочерку» заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, причиною цього є чимало нюансів.

“Ситуація така. Овчаренко пообіцяв, що найближчим часом в театрі мають перекрити дах. А тепер уявіть собі: підрядник працює виключно по проекту. І так стається, що у проекті проектанти забули прорізати вентиляційні отвори. Просто уявіть собі. А підрядник каже, я не можу працювати, бо мені доведеться їх різати, а там вода буде затікати. А зміни до проекту потрібно робити не на місці, а погоджувати експертизу в Києві. Термін збільшився, папка з документами теж збільшилась. Що пояснити людям? Що ми не можемо накрити дах. А хіба підрядник може без проекту робити об’єкт четвертої категорії складності. Щоб його арештували потім?”, – зазначив Овчаренко.

Він також додав про те, що завдяки інноваційному проекту, за яким відбудовують театр, вдалось зменшити вартість робіт майже вдвічі.

“Ми зараз маємо театр з красивим фасадом, дахом, вентиляційними отворами, ми маємо інноваційний проект, який зміг знизити вартість робіт фактично вдвічі”, – сказав Овчаренко.

Залиште коментар