До опалювального сезону найгірше підготувалися школи міста

До опалювального сезону найгірше підготувалися школи міста

Комунальники Черкас мають бути готові до початку опалювального сезону вже 1 жовтня. А з 1 вересня розпочати заповнювати системи теплоносієм. На цьому наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він провів нараду із представниками комунальних служб, теплопостачальників та керівниками департаментів освіти і охорони здоров’я.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась повідомив про неналежний, на його думку, стан підготовки міських закладів освіти до початку опалювального сезону. Лише 10 закладів склали перелік заходів з підготовки до опалювального сезону та створили комісії з підготовки до опалювального періоду. Частково підготувалися (склали перелік заходів, але ще не створили комісії) 18 закладів. Ще 37 закладів, за словами Павла Карася, не зробили нічого. Він зазначив, що до тих закладів, які не виконають зазначених умов, «Черкаситеплокомуненерго» не зможе подати тепло.
Міський голова Анатолій Бондаренко доручив керівнику освітнього департаменту якомога швидше виправити ситуацію. Сергій Воронов запевнив, що найближчим часом вимоги теплопостачальника будуть виконані.

Що стосується підготовки до зими закладів охорони здоров’я Черкас, то тут ситуація набагато краща. За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, 4 заклади вже  отримали акти готовності. Ще 3, які вбудовані, залежать від акту готовності того будинку, де вони вбудовані, і 9 закладів  мають чіткий план заходів і створили комісії.

Обговорили на нараді і підготовку до опалювального сезону житлового фонду. За словами Павла Карася, найменше запитань у нього до СУБів, найбільше – до ОСББ. Він повідомив, що у деяких об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків  навмисно виведено з ладу 28 лічильників. Адже жителям деяких старих будинків, на яких є великі теплові втрати, вигідніше платити за опалення без лічильника. Не поспішають в ОСББ і працювати над отриманням паспортів готовності до опалювального періоду. З цієї проблематики було вирішено провести окрему нараду.

Нині у місті тривають гідравлічні випробування теплових мереж. Днями стартує третій етап гідровипробувань, після цього ще буде четвертий етап, який має завершитися до 1 вересня.

Залиште коментар