До Оршанця завітала делегація колег з Грузії

До Оршанця завітала делегація колег з Грузії

Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відвідала делегація Грузії на чолі з начальником Прикордонної поліції Грузії Теймуразом Кекелидзе. Іноземна делегація прибула до навчального закладу разом з Головою Держприкордослужби України генерал-лейтенантом Петром Цигикалом. 

Про це повідомила прес-служба Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.


Під час візиту гостям було презентовано систему підготовки молодшого персоналу та офіцерів Держприкордонслужби України, ознайомлено з навчально-матеріальною базою, практичною організацією та проведенням занять, соціально-побутовими умовами проживання та навчання прикордонників. 


У ході засідання керівники обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва прикордонних відомств України і Грузії щодо підготовки персоналу та визначили основні шляхи взаємодії із забезпечення прикордонної безпеки.


Керівники прикордонних відомств підкреслили, що започаткування активної двосторонньої співпраці безумовно позитивно вплинуть на розвиток прикордонних відомств Грузії та України, а подібні робочі зустрічі слугують посиленню прикордонної безпеки. 


Підсумовуючи результати зустрічі, начальник Прикордонної поліції Грузії Теймураз Кекелидзе відмітив, що задоволений результатом візиту, вражений навчально-матеріальною базою та можливостями Головного центру щодо здійснення підготовки персоналу.

Залиште коментар