До пам’ятника борцям за волю України поклали квіти

До пам’ятника борцям за волю України поклали квіти

У Черкасах пам’ять героїв Небесної Сотні вшанували покладанням квітів до пам’ятника борцям за волю України, передає кореспондент “ПроГоловне“.

Захід відбувся без зайвої помпезної і урочистих промов. Перед покладанянм квітів перед городянами виступив лише представник Національного корпусу Дмитро Кухарчук, який обурився тим, що досі непокараними залишаються ті, хто був вбивцями Небесної Сотні. На знак того, що про це не забуто, активісти влашутвали інсталяцію зі снігу, касок та фарби, що символізувала пролиту кров, і банером з написом “Кров патріотів на руках Порошенка і Ко“.

“Найприкріше те, що люди, які прийшли до влади в результаті Революції Гідності, не виправдали сподівань українського народу. Народ хоче реформ, хоче змін, хоче жити краще. А цього немає. І це прикро. Дійсно, незалежність надто легко нам дісталася у 1991 році. А зміни, яких ми прагнемо, потрібно виборювати роками і десятиліттями. Тож маємо пам’ятати усіх, хто загинув під час Революції і продовжувати їхню справу”, – прокоментував подію міський голова Анатолій Бондаренко.

Він нагадав, що до Небесної Сотні увійшли семеро черкащан, що заигнули під час буремних подій чотири роки тому.

 

Залиште коментар