Досі горять 6 га Ірдинських торфовищ. Рятувальні роботи тривають четвертий тиждень

Досі горять 6 га Ірдинських торфовищ. Рятувальні роботи тривають четвертий тиждень

Впродовж останньої доби спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб, вдалося ліквідувати  пожежу торфу на площі 1 Га. Загалом, з початку робіт ліквідовано загорання на площі 45 Га. Станом на ранок 9 жовтня, продовжується горіння торф’яників окремими осередками на загальній площі 6  Га, інформує прес-служба відомства.

Ліквідацією пожежі займаються  сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. До ліквідації пожежі також залучено особовий склад Черкаського інституту пожежної безпеки. Загалом 35 офіцерів та курсантів.

Всього, на місці проведення робіт працює 35 одиниць техніки та 98 фахівців. Проводиться гасіння по 5-ти напрямкам, працює 23 пожежні стволи. Для забезпечення робіт, з бюджетів задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державної адміністрацій.

Бульдозерами проводяться роботи щодо рекультивації торф’яних осередків. За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», піднято рівень води та наповннено водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі. Створене штучне водосховище для потреб пожежогасіння.

З мешканцями сіл Ірдинь, Білозір’я та Дубіївка проводиться інформаційно-роз‘яснювальна робота.

На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном.

Залиште коментар