Доставляти пенсії з наступрого року відмовляється “Укрпошта” (відео)

Доставляти пенсії з наступрого року відмовляється “Укрпошта” (відео)

Виходів із ситуації – говорить – два. Перший: Міністерство соціальної політики підпише тарифи 17-го року. Другий такий:

«Давайте просто винесемо це на відкритий тендер. І нехай ринок скаже, скільки ця послуга коштує. Ми готові прийняти участь у прозорих чесних тендерах на доставку пенсій. Попереднього року “Укрпошта” зазнала збитків на 535 мільйонів гривень. Збитки за доставку пенсій – мільярд. Тобто ми взяли 400 мільйонів прибутку, зазнали мільярд збитку й отримали 535 мільйонів збитку в компанії».

Віце-прем’єр Павло Розенко каже: час вирішити проблему ще є – шляхом перемов. За доставку пенсій сплачують 2,5 мільярди. І збільшення суми – говорить віце-прем’єр – ставить під питання підвищення пенсій. Бо на доставку та самі виплати – фонд має ті самі кошти.

«Ми не можемо сказати чітко, наскільки він є об’єктивним – завищеним, заниженим – і, що «Укрпошта» вкладає в той тариф. Думаю, що жоден уряд (який би він не був) не допустить, щоб пенсії українським пенсіонерам затримувалися».

Торік, у схожій ситуації, «Укрпошта» і Пенсійний фонд дійшли згоди. Компанії компенсували 500 мільйонів на покриття збитку. За словами директора, суми вистачило на півроку.

Залиште коментар