Другого підозрюваного у вбивстві журналіста суд таки залишив під вартою

Другого підозрюваного у вбивстві журналіста суд таки залишив під вартою

26 листопада 2018 року в Соснівському райсуді вирішили клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу для Горбенка із застави на тримання під вартою. Таким чином підозрюваного залишать під вартою до 14 січня 2019 року. Про це повідомляє сайт “dzvin.news“.

Судовий розгляд традиційно розпочався із запізненням на годину. Підозрювані вчергове наполягали на неможливості проведення засідання. Вадиму Мельнику вчергове стало «зле». Після обстеження лікарі сказали, що «він хворий, але якщо його звільнять в залі суду, то одразу одужає». Адвокат Мельника, Олександр Шадрін, закликав суд вивести із залу вільних слухачів. За словами Шадріна потрібно «видалити псевдоактивістів з зали суду, адже вже введено воєнний стан і їм пора пакувати валізи на війну, а не тиснуть на суд».

«Попри весь цей гармидер колегія таки розглянула клопотання та підтримала задовольнила прохання прокуратури. Це наша невелика перемога. Дякую небайдужим черкасцям, що вже 10 днів регулярно відвідують засідання в справі. Саме завдяки гласності справи судді не відпускають підозрюваних в убивстві», — коментує засідання суду член Черкаського міськвиконкому Діана Тяско.

Наступне судове засідання в справі призначили на 28 листопада 2018 року на 12:00.

Залиште коментар