«Дуже прикро, що черкащани напередодні Різдва стали заручниками політичних інтриг”, – Анатолій Бондаренко про черговий зрив сесії міської ради

«Дуже прикро, що черкащани напередодні Різдва стали заручниками політичних інтриг”, – Анатолій Бондаренко про черговий зрив сесії міської ради

Позачергова сесія Черкаської міської ради, яка мала розпочатися сьогодні, 5 січня о 10.00,  не відбулася через відсутність кворуму. На сесії мали б розглянути близько 60 питань, найважливішими серед яких є переобрання виконкому та бюджет міста на 2018 рік.

Нагадаємо, Черкаси на сьогодні залишаються єдиним обласним центром, де не ухвалений бюджет міста. Як вже повідомляло «ПроГоловне», проект рішення міського бюджету близько десяти разів виносився на розгляд виконкому впродовж грудня і на початку січня. Та через регулярну відсутність кворуму, так і не був погоджений. Також не вдалося провести й засідання сесії, призначене на 28 грудня, яке було фактично зірване. Саботаж зі сторони частини депутатського корпусу триває. Після повторної реєстрації в залі нарахували лише 12 депутатів.

При цьому дві фракції — Блок Петра Порошенка та Партія вільних демократів — відкрито відмовились від участі в сьогоднішній сесії міськради.

У соцмережах  вони пояснили свою позицію тим, що депутати «або у відпустках або в сімейних справах», що терміново скликати позачергові сесії  «це неповага до депутатів» і навіть: «Вот як приймуть ЗУ про зарплати місцевим депутатам, то й 2 січня можна на роботу…». Останній коментар належить секретарю міської ради Олександру Радуцькому.

Також не з’явились на сесію фракції ВО «Свобода» та «Громадянська позиція».

«Дехто казав, що міський голова комусь заважає святкувати Святвечір, то я хочу нагадати, що він завтра, а сьогодні всі мають працювати. Надзвичайно прикро, що в переддень Різдва деякі депутати не розуміють, що заручниками особистих інтриг стають сьогодні наші діти, батьки, пенсіонери, хворі і всі жителі нашого міста, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, коментуючи ситуацію, в якій на сьогодні опинилося місто. — Перед тим, як іти на вибори, треба думати, чи зможеш ти гідно виконувати свою роботу. Це ляже на їхню совість. Ця міська рада перетворилась виключно в механізм договорняків. Це відбулось, тому що не працює правоохоронна система. Нині готується проект рішення про звернення до ВР про розпуск міської ради. Я теж готовий піти на перевибори».

Стосовно депутатів, які суміщають депутатську роботу з роботою в мерії та у комунальних підприємствах і не з’явились на сесію, міський голова зауважив, що попросить їх добровільно написати заяви на звільнення, адже те, що державні службовці не прийшли на засідання сесії – неприпустимо.

Залиште коментар