Два браконьєри ловили рибу сітками просто з човна

Два браконьєри ловили рибу сітками просто з човна

На акваторії Кременчуцького водосховища 27 серпня в районі захисної гідроспоруди залізничного мосту м. Черкаси працівниками Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з водним патрулем патрульної поліції міста виявлено факт незаконного добування водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову. Двоє громадян із гумового човна ловили рибу за допомогою мисинових сіток. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ заступник начальника ДЕІ в Черкаській області Олександр Позняков.

«На місці події складено два адміністративних протоколи за частиною 4 статті 85 КУпАП. Розмір шкоди, завданої довкіллю, становить 4,947 тисячі гривень. Гумовий човен, сітки та риба вилучені.

Крім того, до Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області направлено подання для вирішення питання про порушення кримінального провадження.

Державна екологічна інспекція попереджає «любителів» браконьєрської риболовлі про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на акваторії Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Черкаської області.

Залиште коментар