Два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек Межирцької ОТГ не мають опалення і потребують капіталовкладень

Два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек Межирцької ОТГ не мають опалення і потребують капіталовкладень

На цьому тижні населені пункти громади відвідали представники відділу культури і управління економічного розвитку, і проінспектували заклади культури, що розташовані на території Межиріцької ОТГ. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.

Відповідно до адміністративної реформи до складу Канівської ОТГ мають приєднатися Межиріцька територіальна громада (села Межиріч, Бабичі, Лука, Кононча, Гамарня, Хмільна, Михайлівка, Хутір-Хмільна) і Пекарі. На минулому тижні представники виконкому на чолі із міським головою Ігорем Ренькасом відвідали Межиріч, зустрілися з сільським головою Іваном Чупилкою. В ході першого «знайомства» присутні обговорили процедуру об’єднання та подальшої роботи.

На цьому ж тижні посадовці Канівської міської ради з робочим візитом відвідали Межиріцьку ОТГ і проінспектували заклади культури, що розташовані на території громади.

– До нашого майна додаються два будинки культури, п’ять клубів і сім бібліотек. Бібліотеки ще в більш-менш нормальному стані, а решта… Усі потребують суттєвих капіталовкладень. У приміщеннях немає опалення, більшість потребує ремонтів. Окрім того, завідувачі клубів працюють на 0,5 ставки, що не дає змоги працювати повноцінно. Та й спілкування з людьми показує, що їм уже нецікаво просто співати й танцювати. Вони хочуть комфорту, прагнуть сучасних технологій, того ж інтернету тощо, – озвучила результати візиту начальник Канівського міського відділу культури Оксана Труфанова.

Залиште коментар