Двоє молодих патріотів віддали свої життя за Батьківщину

Двоє молодих патріотів віддали свої життя за Батьківщину

У Черкасах провели в останню путь солдатів Владислава Цикановського та Олександра Кривописького. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Владиславу Цикановському було усього 22 роки. Він навчався у Черкаському колегіумі «Берегиня» та в міській гімназії №9. Після закінчення гімназії закінчив Черкаський комерційний технікум за фахом технолога харчування.
У 2020 році Владислав Віталійович став на захист України, підписав контракт із ЗСУ і брав участь у бойових діях у зоні АТО.

Після повномасштабного вторгнення був призваний до лав ЗСУ, служив на посаді номера обслуги мінометного відділення у штурмовому батальйоні.

Владислав Цикановський загинув біля Бахмуту, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України. Він до кінця був вірним військовій присязі.

Олександр Кривописький народився на Миколаївщині. Там пішов до школи, але закінчив її вже у Черкаській області – у с.Сунки, що на Смілянщині. У 2013 році пішов на строкову службу. А у 2014 році пішов добровольцем захищати Україну від рашистської навали. Потім кілька років працював на пилорамі у руській Поляні, проживав у Черкасах.

Коли росія почала повномасштабне вторгнення, був призваний до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді старшого кулеметника у батальйоні оперативного призначення. Сильний та сміливий воїн поліг на Луганщині, потрапивши під мінометний обстріл. Йому було 28 років.

Ніколи не забудемо і не пробачимо російським окупантам загибель наших найкращих українців! Вічна слава героям-захисникам!

Співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.

Залиште коментар