Двох громадян Ізраїлю, які спричинили заворушення в Умані, видворять з України

Двох громадян Ізраїлю, які спричинили заворушення в Умані, видворять з України

Вчора в місті Умань група молодих паломників, громадян Ізраїлю, влаштувала дебош на могилі цадика Нахмана, розгромивши огорожі, призначені для впорядкованого проходу до святині.

«Національною поліцією і Державною міграційної службою прийнято рішення про видворення з України двох найбільш агресивних громадян Ізраїлю, які спричинили заворушення в Умані», – зазначив Антон Геращенко.
Заступник міністра наголосив, якщо інші іноземці вчинятимуть подібні хуліганські дії, вони також будуть депортовані з території України.

Адміністративні матеріали відносно порушників направлено до Уманського міськрайонного суду для прийняття рішення щодо вчинених адміністративних правопорушень.

Про це інформують у Національній поліції України.

1 коментар до цієї статті

  1. З його слів, у погромі брала участь ціла група, однак видворять тільки двох найактивніших дебоширів.  Геращенко уточнив, що вони є організаторами заворушень. Щодо них уже направлено адмінматеріали до Уманського міськрайонного суду. Водночас Геращенко попередив, якщо інші іноземці вчинятимуть подібні хуліганські дії, на них чекає аналогічне покарання у вигляді депортації.

    Відповіcти

Залиште коментар