Двом Черкасцям вручили відзнаки

Нагрудних знаків «За мужність і героїзм» у Черкасах удостоїли ще двох захисників – Євгенія Івко та Олександра Гуменного. Їх нагородили за сміливість і відвагу, проявлені під час виконання завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, патріотизм та вірність військовій присязі. Про це повідомляє видання “Нова Доба“.
Двох захисників із Черкас нагородили відзнаками «За мужність і героїзм»
Відзнаки захисникам вручив міський голова Анатолій Бондаренко. Головний сержант Євгеній Івко служить командиром автомобільного відділення автомобільної роти 118-ї бригади територіальної оборони. На захист українських кордонів став ще 2014 року, тримав оборону Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року знову приєднався до служби в ЗСУ. Олександр Гуменний – у мирному житті артист драми вищої категорії Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. З 2014-ого року допомагав фронту як волонтер.

Нині ж несе службу в 115-ій окремій механізованій бригаді. Брав участь у обороні міста Сєвєродонецьк Луганської області. Водночас, міський голова Анатолій Бондаренко вручив нагрудний знак 61 окремої механізованої степової бригади «Воля назавжди» Максиму Смагляному. Попри небезпеку для власного життя, він неодноразово відвідував позиції однієї з військових частин, своєчасно надавав необхідну допомогу та підтримку захисникам та захисницям України.

Залиште коментар