Дитячим стоматологам Черкас допоможуть з коштами на зарплату

Дитячим стоматологам Черкас допоможуть з коштами на зарплату

Працівники Черкаської міської дитячої стоматологічної поліклініки не залишаться без заробітної плати. Черкаський міськвиконком підтримав надання медзакладу фінансової допомоги на ці цілі.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський, від Національної служби здоров’я (НСЗУ) поліклініка отримає 2,2 млн.грн. Тоді як лише на оплату праці необхідно надати фінпідтримку з міського бюджету більше ніж 3,9 млн.грн.

«Справа в тому, що НСЗУ оплатить лише 10 тисяч відвідувань пацієнтів. Не брався до уваги той факт, що тривалий час відвідування були заборонені через карантин. Заклад не міг нормально працювати і приймати дітей. Без фінансової підтримки з міського бюджету КНП «Черкаська міська стоматологічна поліклініка» не зможе існувати, діти міста залишаться без необхідної стоматологічної допомоги», – зазначив головний медик Черкас.
2,5 млн.грн, яких не вистачає на виплату заробітної плати 54 медикам, пропонується зняти з міської програми надання ортодонтичної допомоги дітям (491 тиг.грн.) і з ремонту бульв.Шевченка (від вул.Лазарева до вул.Небесної Сотні).

Інформує пресслужба Черкаської міськради

Залиште коментар