Диво-дитина з Черкас отримала Всеукраїнську премію

Диво-дитина з Черкас отримала Всеукраїнську премію

Ольга Степанець, талановита вихованка ПНЗ “Багатопрофільний молодіжний центр” Черкаської міської ради, отримала диплом і звання “Фіналіст Всеукраїнської Премії “Диво-Дитина – 2019” у номінації “Найтворча дитина” та нагороджена 3-ю премією і подарунками. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

10-річна дівчинка упродовж чотирьох років займається у Народному художньому танцювальному колективі “Вікторія” (керівник Вікторія Сухенко) Багатопрофільного молодіжного центру. За цей час Оля здобула низку перемог та відзнак, стала багаторазовою переможницею Всеукраїнських та Міжнародних змагань із сучасної хореографії.

Оля була запрошена на урочисту церемонію вручення нагороди у місто Київ. Вже 11-ий рік поспіль у столиці проходить нагородження найталановитіших дітей нашої країни. За цей час ця премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання “Дитина року”. Цьогоріч учасниками Всеукраїнського заходу стали понад 1000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України. Премію вручали дітям, які мають досягнення у мистецтві, спорті, науці; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями та дітям-рятівникам на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями.

Оцінювання учасників було відкрите, шляхом виставлення балів по 5-бальній шкалі, за оцінками членів журі показових виступів фіналістів. До складу журі увійшли відомі діячі науки, мистецтва, спорту, політики. Склад журі очолила Ольга Сумська, народна артистка України.

Залиште коментар