«Екіпаж тральщика «Черкаси» – приклад мужності і героїзму для юного покоління», – Анатолій Бондаренко

«Екіпаж тральщика «Черкаси» – приклад мужності і героїзму для юного покоління», – Анатолій Бондаренко

Сьогодні у Черкасах із візитом перебувають члени екіпажу тральщика «Черкаси». Вони приїхали на прем`єру однойменного фільму, яка відбудеться у кінотеатрі «Україна», та провели низку зустрічей із представниками міської влади та громадськістю.

«Ми пишаємося, що героїчний корабель, який до останнього не здавався під час анексії Криму, носить ім’я «Черкаси». Ваш екіпаж є прикладом мужності для юного покоління. До речі, у нашому місті є «Клуб юних моряків», де морській справі навчаються юнаки, яким ми часто розповідаємо про звитягу тральщика «Черкаси»», – розповів почесним гостям міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Тож вони вирішили відвідати «Клуб юних моряків» і поспілкуватися із його вихованцями. Як розповів директор закладу Владислав Підгурський, нині тут навчаються 230 дітей, вивчаючи такі дисципліни, як «морська піхота», судномоделювання, «старшини шлюпок».

«Навчання для дітей абсолютно безкоштовне. Усі послуги оплачуються коштом міського бюджету», – наголосив керівник закладу.

Члени екіпажу тральщика на чолі з капітаном Юрієм Федашем оглянули у клубі навчальні класи, музей закладу та відзначили високий рівень матеріального забезпечення у клубі. Також вони поспілкувалися із юними моряками, для яких було справжньою мрією побачити легенду новітньої української історії – екіпаж героїчного тральщика.

Дітлахи цікавилися, які завдання виконував тральщик «Черкаси», як довго і де потрібно вчитися, щоб стати справжнім моряком.

«Дійсно, навчатися потрібно ретельно. Особливу увагу приділяти математиці і іноземним мовам. Я впевнений, що після «Клубу юних моряків» вам буде набагато легше вступити до вищих навчальних закладів, де навчають військово-морській справі», – зазначив капітан тральщика «Черкаси» Юрій Федаш.

Також він запропонував вихованцям клубу сформувати команду і взяти участь у змаганнях на ялах, які відбудуться у липні цього року у Одесі.

Залиште коментар