Екоінспектори зафільмували гонитву за браконьєрами під час рейду (ВІДЕО)

Півтора кілометри браконьєрських сіток вилучили інспектори  Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області під час рейду по заказниках. У ході рейду екоінспектори зафільмуввали унікальну природу заказників та втечу браконьєрів.

Інформацію разом з відео на власній сторінці у Фейсбук оприлюднив начальник управління Олександр Позняков.

“Друзі!!! До вашої уваги один день з роботи інспекторів екологічної інспекції на воді. Цього разу проводився природоохоронний рейд в Роському іхтіологічному заказнику та ботанічному заказнику місцевого значення Пташині острови.
На відео ви побачите і порушників, які тікали від інспекторів і плазунів, і рибу, яку вдалось випустити назад до водойми живою!!!

Крок за кроком ми продовжуємо звільняти наші водойми від браконьєрів та сіток, які вони використовують для проведення незаконного вилову.

Так і цього разу, під час рейду 28 квітня 2020 року інспектори Держекоінспекції Центрального округу виявили 22 сітки, встановлені браконьєрами у вказаних вище заказниках. Загальна довжина витралених із води сіток склала близько 1500 метрів (1,5 км) діаметрами вічка від 32 мм до 50 мм. В сітках знаходилась риба видів : лящ, мілкий карась, мілка плітка загальною вагою 67 кілограм. Рибу, яка була великих розмірів та живою відпустили до водойми, іншу пошкоджену здали до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Пташи́ні острови́ — ботанічний заказник місцевого значення в Україні. Розташований у Золотоніському районі Черкаської області, в межах Дмитрівської, Домантівської, Коробівської сільських рад. Площа 9654,36 га.

Ро́ський — іхтіологічний заказник місцевого значення в Канівському районі Черкаської області.Створено рішенням Черкаської обласної ради від 21.11.1984 р. №354. Має площу 123 га. Розташований на землях держзапасу, займає акваторію від гирла р. Рось до с. Межиріч. Єдиний іхтіологічний заказник на р. Рось. Під охороною ділянка для відновлення і розмноження цінних видів риб — судака, ляща, сома, білизни, сазана, плітки та інших, що заходять сюди з Кременчуцького водосховища.

Нагадуємо, у заказниках забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року”, – написав Позняков.

Залиште коментар