Екологічні меблі подарували школярам Звенигородські лісівники

Екологічні меблі подарували школярам Звенигородські лісівники

Зимові свята, які з таким нетерпінням чекають діти, – це пора цікавих подарунків, святково вбраної ялинки, щирих дитячих посмішок, добрих справ від дорослих. Це час, коли трапляються дива та здійснюються бажання.

У початковій школі Лисянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія-дошкільний навчальний заклад» все готово до зустрічі Нового року.  Незважаючи на теплу й похмуру погоду за вікном, учням на уроках і на перервах все нагадує, що свято невпинно наближається. Постарались для цього і вчителі, й самі учні, прикрасивши класи та коридори. Облаштували навіть фотозону, де кожен хоче зробити фото на згадку.

Окрім того, перед святами в коридорах школи з’явилися нові лавки. Такими корисними атрибутами задоволені як батьки, так і діти. Педагогічний колектив початкової школи звернулися до звенигородський лісівників, замовивши екомеблі. Зважаючи на те, що Звенигородський лісгосп неодноразово допомагав навчальному закладу, лісівники-меценати й цього разу вирішили подарувати лавки для наймолодших школяриків, за що їм вдячні і вчителі, і батьки, і діти.

Ми всі маємо робити гарні справи для дітей, допомагати їм та підтримувати, а особливо в час новорічно-різдвяних свят, аби їхня віра в добро лише примножувалася, – говорять звенигородські лісівники.

Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар