Фанатка відомого черкащанина пройшла 30 км пішки, щоб потрапити на його концерт

Фанатка відомого черкащанина пройшла 30 км пішки, щоб потрапити на його концерт

Шанувальниця Олега Винника, не попередивши рідню, пішла пішки на його концерт до Києва. Жінка встигла пройти 30 кілометрів, коли її затримали поліцейські. Про це пише «ТСН».

Патрульні поліцейські посеред ночі на трасі Київ-Чоп біля села Стоянка Києво-Святошинського району побачили жінку, яка йшла вздовж дороги. Виявилося, вона перебувала в розшуку – її шукала рідня.

“Патрульні вирішили переконатись, що з жінкою все добре та з’ясувати всі обставини, чому ж громадянка опинилась вночі сама на автодорозі. Як виявилось, 33-річна жінка захотіла відвідати концерт Олега Винника і пішла до своєї мрії з села Людвинівка Макарівського району. Проте нікого не повідомила. Патрульні встановили, що рідні, не знаючи куди поділась пристрасна шанувальниця Винника, встигли заявити про зникнення жінки. Охоронці порядку доставили шанувальницю до Макарівського ВП та повідомили хороші новини старшій сестрі – що жінка знайшлась цілою та неушкодженою”, – повідомили в патрульній поліції Київської області.

Від свого села жінка пройшла близько 30 кілометрів. До Києва їй залишалося ще 20. На сайті Олега Винника вказано, що найближчий його великий концерт запланований зовсім в іншому боці – 24 серпня у Львові.

Залиште коментар