Хасиди та київська поліція охорони захопили готель в Умані й селять паломників

Хасиди та київська поліція охорони захопили готель в Умані й селять паломників

Власників на вулицю, готель собі. І все – під прикриттям людей у чорному та з автоматами, поліції охорони (колишньої ДСО). Четверта спроба захоплення уманського готелю “Шаарей Зіон” власником ізраільської фірми “Цитадель” вдалася… Увечері п’ятниці, коли район паломництва відходить у шабат, відбувся справжній бойовик – люди з автоматами, у чорному, з шевронами “поліція”, не жалкуючи ні жінок, ні чоловіків, увірвалися до готелю. За ними йшли люди з пейсами – нові “власники” готелю.

Уманська поліція та представники поліції охорони з Києва ситуацію не коментують.

Суд ДНР, підробка документів, судові тяжби, тітушки – в історії чотирьох спроб було все. (докладніше за посиланням) Власник готелю, уманчанин Олександр Чорний, який відбив три спроби і в суді доводив свої майнові права, не очікував, що напередодні чергового свята Рош-Га-Шану, коли в Умань має приїздити 35 тисяч хасидів, його викинуть з власного готелю ті, хто мав би захищати права українців. А саме – київська поліція охорони. При цьому браві хлопці не шкодували навіть жінок – одній з працівниць, витягуючи її з-за столу, пошкодили хребець у шийному відділі, обрікаючи на інвалідність.

– Справа знаходиться у суді, ми довели що документи, за якими набули право власності, сфальшовані. – розповідає Олександр Чорний, власник готелю. – і ми вражені, коли державна структура допомагає захопити майно, по суті вчиняючи справжнє рейдерство ! Місцева поліція не реагує, влада не реагує – кажуть що це ваш господарський конфлікт.

Щоб розібратися з ситуацією, на місце сутички приїхав депутат міськради Сергій Алексеєв. Один з представників власника йому відверто заявив – ваш час закінчився…

Лише наприкінці суботи уманська поліція відібрала покази в обох сторін. Проте готель так і залишився заблокованим силами поліції охорони. І “нові власники” почали селити туди паломників…

Залиште коментар