Гелікоптер черкаського бізнесмена розбився на Трухановому острові: є постраждалі

Вранці, 6 вересня гелікоптер, що належить ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, розбився на території Труханового острова. В цей час в ньому, крім пілотів, знаходилися два представники компанії.

Гелікоптер мав здійснити переліт до м. Ладижин Вінницької області на одне з підприємств Групи МХП, що займається вирощуванням птиці, інформує сайт vikka.ua.

О 7:20, згідно з усіма правилами аероруху, після технічної перевірки та отримання дозволу на зліт, гелікоптер піднявся у повітря, після чого раптово впав. Причини аварії з’ясовуються.

У результаті інциденту постраждали двоє пілотів, які доправлені до медичного закладу. Компанія зі свого боку буде максимально сприяти розслідуванню.

У прес-службі зауважують, що пілоти мають більше 15 000 годин стажу польотів, а гелікоптер влітку поточного року пройшов повне технічне обстеження.

Зазначимо, власник “Миронівського хлібопродукту” – уродженець Катеринополя Юрій Косюк. У 2015-2016 рр. увійшов до п’ятірки найзаможніших людей України за версією “Forbes Україна”.

Залиште коментар