Голові правління багатофункціонального кооперативу повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Кам’янського відділу Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру службовій особі за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем ( ч. 2 ст. 191 КК України) та за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, голова правління багатофункціонального обслуговуючого кооперативу громади в м. Кам’янка склав завідомо неправдиві офіційні документи, а саме: видаткові касові ордери про надання коштів за послуги будівельного дочірнього підприємства, яке припинило свою діяльність ще в 2007 році.
Упродовж 2018-2019 років службовець перераховував на неіснуюче на той час підприємство кошти з рахунку кооперативу, а потім їх привласнював.

Унаслідок вказаних дій кооперативу завдано збитків на загальну суму понад 50 000 грн.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залиште коментар