Головного лікаря закладу, де лікують ковідні пневмонії, хотіли відсторонити від посади

Головного лікаря закладу, де лікують ковідні пневмонії, хотіли відсторонити від посади

У Черкасах відбулися засідання судів по справах проти керівника Третьої міської лікарні Олександра Федорука. На них за клопотанням прокуратури обирали лікарю запобіжний захід-відсторонення від посади і заставу 42 тис.грн. Однак суд відхилив ці клопотання, повідомив Олександр Федорук у коментарі «Про головне».

«На даний час проти мене порушено два кримінальних провадження: щодо придбання функціональних ліжок і ангіографа. Обидва цих звинувачення просто абсурдні. Ліжка є, функціонують, у нормальному стані, стоять на балансі. А ангіограф ми придбали за 14,8 млн.грн, у той час, коли середня ціна по Україні становить 22 млн грн. То яка ж тут завищена ціна?

Мені важко сказати, чим викликані такі нападки у мій бік.У той час, коли наша лікарня увійшла до переліку закладів, які надають допомогу при коронавірусній інфекції, замість допомоги від держави ми отримуємо лише незрозумілі звинувачення.

Ми створили госпіталь для лікування коронавірусної інфекції на базі терапевтичних відділень №1 та №2 і загальної реанімації. При цьому у лікарні довелося провести певні організаційні зміни, для того, щоб невідкладні стани по хірургічному профілю, кардіології, неврології ми продовжували надавати. Достатньо складно було в одному лікувальному корпусі створити такі умови, але нам це вдалося.

Зараз у нас лікуються 40 пацієнтів із підтвердженими коронавірусними пневмоніями і ще близько 100 – з непідтвердженими. Нині йде дуже напружена робота, і мені б дуже хотілося, щоб від неї не відволікали незрозумілими нападками», – зазначив Олександр Федорук.

Залиште коментар