Головний медик Черкас пропонує батькам з дітьми не ходити даремно по коридорах лікарень

Головний медик Черкас пропонує батькам з дітьми не ходити даремно по коридорах лікарень

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник звернувся до батьків дошкільнят та школярів. Він роз’яснив, що у випадку хвороби дитини не обов’язково нести у заклад медичну довідку. Свої рекомендації він виклав на сторінці у “Фейсбук”.

“Хочу нагадати всім вам ще раз, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через “або”. Або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини.

Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс, і вона має рекомендації на подальший період від травматолога – це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад, при застуді, тоді достатньо письмового пояснення батьків. Я вважаю, що дитину, яка одужує, вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця – звичайно, можна, якщо більше не має чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім’ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ”, – зазначає Олег Стадник.

Залиште коментар