Громадські активісти із Золотоноші закликають розслідувати дії команди Войцехівського у регіоні.

Громадські активісти із Золотоноші закликають розслідувати дії команди Войцехівського у регіоні.

Громадський активіст із Золотоноші Сергій Киряченко закликає детально розслідувати останні дії команди Віталія Войцехівського у районі, які, на його думку, зашкодили безпековим та економічним інтересам України та послабили країну у розпал збройної агресії.

«Войцехівський пішов з Президентської партії. Тернову незабаром посунуть з посади начальника РВА. Дасть Бог, зміниться ситуація у міській раді. А що далі? Чи будуть розслідування дій цієї команди в Золотоноші? Всі ці вуличні телевізори по ціні 15 безпілотників у розпал бомбардувань України, крадіжки на модернізації очисних, махінації з гуманітаркою та комунальним майном, дерибан земель, зрив будівництва укриттів, провали у розміщенні військових. Яких ще доказів мародерства нам потрібно?!»

Сергія Киряченко впевнений, що якщо сьогодні суспільством не буде дана правова та політична оцінка таких дій чиновників, завтра вони знову зможуть повернутися до влади, використовуючи сумнівні схему підкупу виборців. При цьому, за переконанням активіста, таких політиків взагалі не буде цікавити питання партійної приналежності:

«Якщо ми сьогодні це спустимо, то завтра всі ці войцехівські, тернові знову повилазять зі своїх щілин із подарунковими пакетами. Ну так вже ж було. Згадайте, як колишній член партії регіонів Войцехівський, який свого часу відзначився і в Партії регіонів, ішов у депутати міської ради від партії Ющенка «Наша Україна», згодом переховувався за кордоном від помаранчевої революції. А потім нічого – став патріотом та членом команди Порошенка. З часом і його зрадив, пішовши до партії Зеленського і у Верховну Раду. А зараз вже й з фракції ЗЕ вийшов… Що завтра? Арестович? Путін?»

Залиште коментар