Група молодиків побили таксиста на вокзалі у Черкасах

Група молодиків побили таксиста на вокзалі у Черкасах

До редакції сайту «Прочерк» звернувся черкащанин Головань Григорій Григорович з інформацією про те, що його самого і його сина побили, а їхній легковий автомобіль потрощили невідомі у ніч проти 4 липня. Подія сталася біля залізничного вокзалу міста Черкаси.

Головань працює таксистом. Тієї ночі він забрав сина машиною з пляжу, де відбулася «якась потасовка». Опісля приїхав з сином до вокзалу, спинив авто і розмовляв у салоні, так би мовити, з’ясовував у чім річ. Однак до них під’їхали декілька автомобілів, з них вийшли юнаки і побили машину та самого водія з сином. Було викликано поліцію, до приїзду якої більшість автомобілів поїхали, крім однієї автівки. Зараз Головань намагається знайти законну справедливість, його автівка побита, сам громадянин має легкі тілесні пошкодження, його син у лікарні. Оскільки чоловік таксист, то і заробляти не може на родину, бо його транспортний засіб повністю розбитий.

Найбільше, зі слів потерпілого, його здивувало, що поліцейські, приїхавши, згодом від’їхали кудись і хвилин сорок спілкувалися з нападниками.

Пізніше за фотографіями таксист упізнав деяких нападників. Каже, серед підозрюваних є далеко не всі. Наприклад, один із нападників, юнак характерної зовнішності, з бородою, займається у одному з клубів єдиноборств, але він чомусь не є підозрюваним.

Зараз черкащанин шукає справедливості в законний спосіб, щоб покарати нападників.

«Прочерк» звернувся до засновника клубу MMA Grizzly Вячеслава Василенка (спершу потерпілий думав, що нападники причетні до цього клубу), однак Василенко зазначив, що йому не відомо про участь його спортстменів у яких-небудь конфліктах взагалі. Згодом разом з Василенком потерпілий визначив, що до клубу MMA Grizzly ніхто з нападників не має ніякого відношення.

Також видання «Прочерк» звернулося в поліцію, де підтвердили, що подібний випадок – конфлікт на залізничному вокзалі – мав місце, але не повідомили деталей.

Тож редакція надіслала запит у ГУ НП в Черкаській області на ім’я керівника поліції, щоб з’ясувати: скільки підозрюваних вдалося спіймати поліції? за якими статтями порушено провадження? чи є серед нападників особи, наближені до поліції? Якщо немає, то чому, за словами свідка, серед підозрюваних набагато менше осіб, ніж могло б бути?

Залиште коментар