Ігор Табурець вручив нагороди паралімпійцям та їхніми тренерам

Спортсмени Черкащини – наша гордість. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА  Ігор Табурець під час зустрічі з черкаськими паралімпійцям та їхніми наставниками.

Очільник області вручив їм обласні відзнаки.  Зокрема, почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» нагороджено:

Володимира ДОРОШЕНКА, чемпіона та бронзового призера чемпіонату Європи з пара-армреслінгу;

Романа ДАНИЛЮКА, чемпіона світу у штовханні ядра;

Максима КОВАЛЯ, дворазового чемпіона у штовханні ядра, метанні диску, дворазового рекордсмена Всесвітніх ігор з легкої атлетики серед осіб з вадами інтелектуального розвитку та чемпіона світу у штовханні ядра;

Івана КИРДОДУ, тренера-викладача КЗ „Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю Черкаської обласної ради“;

Дмитра ПАНЧЕЛІНА, тренера-викладача КЗ „Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю Черкаської обласної ради“.

Почесною грамотою від Черкаської ОВА і обласної ради нагороджено:

Богдана КУЛИНИЧА, переможця Кубку світу з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, чемпіон Європи;

Івана ДОНЕНКА, кращого гравця та переможця Кубку світу з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, чемпіона Європи;

Владислава ЄПІФАНОВА, чемпіона світу з параканое;

Олександра ДОРОШЕНКА, рекордсмена Європи, світу, паралімпійських ігор зі штовхання ядра, рекордсмен світу у метанні спису (на чемпіонаті світу 2023 у Франції виборов ліцензію на участь у паралімпійських іграх 2024 року, зайнявши 4-те місце у метанні спису).

– Пишаємося кожним, – наголосив  Ігор Табурець. – Хто тренує і тренується. Долає будь-які бар’єри та дистанції.  Ви славите Україну на весь світ. Ставите цілі, досягаєте і перемагаєте. Щоразу показуєте спортивний гарт і характер.

Черкасці гідно представили збірну України на міжнародних змаганнях із адаптивних видів спорту Invictus Games Düsseldorf 2023.

Джерело: пресслужба ОДА.

Залиште коментар