Ігор Волошин: “Черкаси готові до впровадження новітніх технологій для покращення життєдіяльності міста”

Ігор Волошин: “Черкаси готові до впровадження новітніх технологій для покращення життєдіяльності міста”

У Черкаській міській раді відбулася презентація цифрових продуктів від компанії Vodafon. Вони представили міським владцям продукт «SmartCity» та інші продукти, які можуть бути корисними муніципальним службам і структурам.

Про це інформує пресслужба міськради.

Серед іншого, запропонували послуги SMS-розсилки: як для попередження про аварії та надзвичайні ситуації, так і для туризму. Зокрема, представники мобільного оператора пропонують надсилати кожному, хто заїжджає у Черкаси, надсилати вітальне SMS, у якому буде також міститися корисна інформація: як-то про те, де можна пообідати чи провести ділову зустріч та які туристичні об’єкти відвідати.

Компанія пропонує відкрити «гарячі лінії» для департаментів з номерами «0-800», наприклад, для департаменту освіти, куди можна було б повідомляти про випадки булінгу у школах тощо.

Є свої пропозиції у Vodafon і для комунальних підприємств. Приміром, можливо встановити на сміттєві баки спеціальні датчики, які будуть фіксувати та передавати дані про ступінь наповненості, щоб можна було скласти оптимальний графік руху сміттєвозів. Заступник директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Савенко зазначив, що для «ЧСЧ» могло б бути цікаво встановити подібні пристрої на баки у приватному секторі Черкас.

Серед запропонованих компанією послуг заступника міського голови Ігоря Волошина зацікавила можливість реалізації того, щоб на номер «1505» можна було телефонувати із мобільних телефонів.

А начальник транспортного відділу Черкаської міської ради Віталій Москаленко запропонував компанії взяти участь у конкурсі на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування у м. Черкаси.

«Цифрові технології – це вже не майбутнє, а сьогодення. Міська влада Черкас відкрита до впровадження новітніх технологій для покращення життєдіяльності міста. Імовірно, що деякі з запропонованих вами продуктів можна буде використати і у Черкасах», – підсумував Ігор Волошин наприкінці зустрічі.

Залиште коментар