Ігор Волошин привітав колектив інституту пожежної безпеки з Днем рятівника

Ігор Волошин привітав колектив інституту пожежної безпеки з Днем рятівника

17 вересня в День Рятівника у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася урочиста церемонія складання першокурсниками Присяги служби цивільного захисту.

Привітати колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля з Днем рятівника, а першокурсників – з присягою завітав і заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

«Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Подяка вам та найкращі побажання – щастя, здоров’я та добробуту!», – зазначив Ігор Волошин.

З напутнім словом до першокурсників звернувся і т.в.о. начальника інституту Віктор Гвоздь.
«Символічно, що саме сьогодні, в День професійного свята рятувальників, ви склали Присягу служби цивільного захисту. Кожен із вас повинен ставитися відповідально до своїх обов’язків, гарно навчатися та завжди проявляти свої найкращі людські якості».

З нагоди свята були відзначенні кращі співробітники та курсанти інституту. Майбутні рятівники продемонстрували показові виступи на смузі психологічної підготовки, а представники художньої самодіяльності привітали присутніх музичними дарунками.

Залиште коментар