Іграшки під церквами московського патріархату. Черкасці приєдналися до всеукраїнської акції протесту

Іграшки під церквами московського патріархату. Черкасці приєдналися до всеукраїнської акції протесту

У Черкасах під двері церкви УПЦ МП принесли іграшку, реагуючи на Всеукраїнську акцію. Відповідне фото в «Фейсбуці» опублікував активіст Андрій Черевань, інформує “Прочерк”.

26195578_10215352878359160_8146255342268890188_n

Нагадаємо, що акція набрала обертів після того як у Запоріжжі служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився відспівувати дворічну дитину через те, що вона була хрещена священиками Київського патріархату. Про інцидент повідомляли Всеукраїнські ЗМІ.

Флешмоб стартував після заклику у соцмережі Facebook запорізького журналіста Юрія Гудименка відреагувати таким чином на поведінку служителів церкви УПЦ МП під час похорону дворічної дитини, загиблої в результаті падіння на неї самогубця. При цьому, як повідомляє Гудименко, флешмоб поширюється й на інші міста України.

Як повідомив керівник Чернігівської єпархії УПЦ КП Євстратій Зоря, дитину відмовилися відспівувати прямо під час поховання. Також її відмовилися відспівувати і в іншому храмі, тому це зробив служитель Київського патріархату, пише УНІАН

У розмові з журналістом інформаційного агентства Forpost владика Лука повідомив, що його підлеглий з МП зробив правильно, а в ситуації, що склалася винна ритуальна служба, бо запросила не того, кого мала б.

Залиште коментар