ІТ-компанії регіону запропонують черкасцям десятки перспективних вакансій

ІТ-компанії регіону запропонують черкасцям десятки перспективних вакансій

Станеться це 16 травня, на одній із найбільших подій року –  IT Career Day, на якому молодь і студенти зможуть зустрітися із найбільшими роботодавцями у сфері інформаційних технологій. про це інформують на сайті “Новини Черкас“.

– Ми проводимо цей великий захід утретє – і можемо відзначити реальну користь IT Career Day як для молодих перспективних людей, так і для самих компаній, – відзначає виконавчий керівник Cherkasy IT ClusterАнастасія Негода. –  Цьогоріч у заході візьмуть участь такі відомі компанії як SPD-Ukraine, Master of Code Ukraine, Ekreative , InterLink LLC, CoreValue Ukraine, Everlabs, Visual Craft, QuartSoft Ukraine, Active Bridge, QA Madness, Ringostat – Intelligent Call Tracking, Default Value та TransferWise.

Під час першого такого заходу його відвідало до 300 черкаських студентів та молоді, торік – 400, цьогоріч очікуємо ще більше. Передовсім, IT Career Day буде корисним для тих, хто мріє про кар’єру у сфері ІТ, робить у цій професії перші кроки, і для тих, хто планує свою майбутню освіту. Саме тут – від провідних ІТ-фахівців, власників найбільших ІТ-компаній – можна буде дізнатися про те, хто такий справжній сучасний ІТ-шник, що потрібно вміти і знати, та які перспективи чекають на тих, хто пов’яже себе із цією професією. На IT Career Day відбудуться як презентації найбільших ІТ-компаній, так і лекції від провідних фахівців цієї сфери, безкоштовні консультації від спеціалістів, нетворкінг-сесія. Крім інформації про актуальні вакансії ІТ-сфери, учасників чекають запрошення на курси і стажування від провідних ІТ-компаній регіону.

Залиште коментар