“КАМАЗами” вивозили чорнозем: поліція затримала крадіїв народного багатства

“КАМАЗами” вивозили чорнозем: поліція затримала крадіїв народного багатства

Поліцейські Чигиринщини задокументували факт незаконного вивезення чорнозему. Про це інформують на сайті Черкаського оббласного управління нацполіції.

До вивезення землі причетні четверо жителів Черкас. Транспортні засоби, наповнені ґрунтом, вилучені. Відкрито кримінальне провадження.

До Чигиринського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що з адміністративних меж одного із сіл Чигиринського району невідомі особи вантажівками вивозять землю. Дозволу на розробку земельних ділянок місцева адміністрація не надавала.

На місці події поліцейські з’ясували, що четверо жителів міста Черкас за допомогою трактора зняли верхній шар землі та вантажили чорнозем на вантажні автомобілі. На момент приїзду поліцейських дві з трьох вантажних автомобілів вже були завантажені чорноземом. Під час перевірки поліцейські встановили, що у водіїв транспортних засобів відсутні відповідні документи на розробку та перевезення землі. Чітко пояснити свої дії чоловіки не змогли.

Транспортні засоби вилучено. В діях чоловіків вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 239-1 (Незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.

 

Залиште коментар