Кандидатом в майстри спорту України з пауерліфтингу стала вихователька дитсадка з Золотоноші

Кандидатом в майстри спорту України з пауерліфтингу стала вихователька дитсадка з Золотоноші

У місті Хорол (Полтавська область) відбувся відкритий чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ. Спортсменка з Золотоноші Юлія Пономаренко виконала норматив кандидата в майстри спорту України. У своїй вагові категорії (до 48 кг) вона підняла штангу вагою 22,5 кг.

Про це пише громадсько-політична газета “Златокрай”.

Сама тендітна дівчина важить 46,5 кг (!) при зрості 158 см. Це не перша нагорода «дюймовочки» по підйому штанги на біцепс. Юлія займається цим видом спорту всього півтора роки та має вже ряд нагород. Говорить, що до спортзалу її завело рутинне бажання всіх дівчат – підтягнути й удосконалити фігуру.

– У спортзалі мені пощастило потрапити до справжнього професіонала своєї справи – тренераОлександра Байди. Він – майстер спорту міжнародного класу, професійний пауерліфтер. Саме завдяки йому, я повірила у власні сили й за такий короткий час досягла значних результатів. Проте це тільки початок шляху. Перша ціль досягнута, йдемо до наступної! – ділиться Юлія Пономаренко.+

У Золотоноші дівчина тренується у спортивному клубі «Центуріон». 30-річна красуня одружена, має восьмирічну доньку, працює вихователем у дитячому садочку «Калинка».

Залиште коментар