Канів придбає сміттєвоз, який працюватиме на вулицях зі складним ландшафтом

Канів придбає сміттєвоз, який працюватиме на вулицях зі складним ландшафтом

КП «ЖЕК» придбає новий сміттєвоз, що обслуговуватиме вулиці зі складним ландшафтом. Відповідне рішення було ухвалено виконавчим комітетом Канівської міської ради в ході останнього засідання у середу, 24 червня. Про це повідомив сайт Канівської міської ради.

Уже другий рік поспіль Канів перемагає в екологічному конкурсі, що проводить Черкаська ОДА. Перемога дає змогу отримати фінансування для втілення нагальних проблем у напрямі екології. Торік було придбано сучасний сміттєвоз для КП «ЖЕК» та нові контейнери, що дали можливість запровадити роздільний збір сміття.

Цього року у Канева знову перемога. Розглядається можливість придбання ще однієї машини для вивезення сміття.

– Це буде сміттєвоз менших розмірів. Він зможе обслуговувати вулиці міста зі складним ландшафтом. Досі мешканці приватного сектору, що розташовані в гористій місцевості Канева, дуже складно йдуть на укладання договорів з КП «ЖЕК» щодо централізованого збору й вивезення відходів. Проблема й у тому, що не кожен транспорт може туди заїхати, особливо взимку, коли ожеледиця, а отже й забезпечити цей вивіз, – повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Новий сміттєвоз зможе покращити нашу роботу в цьому напрямі. Відтак, переконувати людей укладати договори на обслуговування комунальним підприємством, а не викидати сміття в яри, як це робиться багатьма, буде легше.

Відповідно до участі в конкурсі виділення коштів Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської ОДА передбачає співфінансування. 1,3 млн.грн. – виділяє область, 300 тис.грн. – КП «ЖЕК», 500 тис.грн. – виконавчий комітет Канівської міської ради. Орієнтована вартість сміттєвоза – 2 млн.грн.

Відповідний проект рішення щодо внесення змін до рішення про бюджет Канівської ОТГ на 2020 рік, яким, власне, й передбачалося виділення 500 тис.грн. з міського бюджету для придбання сміттєвоза за рахунок співфінансування, виносилося на розгляд членів виконавчого комітету. Присутні підтримали проект рішення одноголосно.

Залиште коментар