Канівські лісівники допомогли в озелененні Степанецької сільської ради

Канівські лісівники допомогли в озелененні Степанецької сільської ради

Співпраця, допомога та взаєморозуміння лісівників з органами місцевого самоврядування – традиція, яка склалася давно. Канівські лісівники відгукуються за можливості на звернення про ті чи інші потреби та сприяють їх вирішенню.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, нещодавно Канівський лісгосп відгукнувся на звернення Степанецької сільської ради щодо допомоги в благоустрої прилеглої території новозбудованої адмінбудівлі Степанецької сільської ради та центру надання адміністративних послуг Степанецької ОТГ.

Провідний інженер лісових культур Канівського лісгоспу Сергій Пустовойт та в.о. лісничого Степанецького лісництва Євген Завальський провели озеленення, висадивши десять катальп та десять туй західних. Весь посадковий декоративний матеріал вирощений канівськими лісівниками.

Окрім того, лісівники доповнили й ансамбль декоративних рослин на території садиби Степанецькго лісництва, висадивши 30 кущів чубушника.

За словами канівських лісівників, це приємні турботи, адже гарна, зелена територія милуватиме око кожного, хто до них завітає.

 

Залиште коментар