Капітальний ремонт двох великих вулиць Черкас завершать у цьому році

Капітальний ремонт двох великих вулиць Черкас завершать у цьому році

Основні зусилля департаменту архітектури Черкаської міськради цьогоріч будуть сконцентровані на ремонті дорожньої інфраструктури міста. Депутати затвердили фінансування по тих об’єктах, які були подані департаментом. За словами його директора Артура Савіна, цього річ мають завершити капітальний ремонт двох великих магістралей – Героїв Дніпра і бульвару Шевченка.

Героїв Дніпра

Виконання робіт по цій вулиці розбите на три черги. Міським головою Анатолієм Бондаренком поставлене завдання завершити в цьому році всі три черги і ввести їх в експлуатацію.
Перша черга – від Сержанта Жужоми до Б.Хмельницького. Тут вже виконано 84% робіт. Залишилось встановити металеву огорожу. Будуть встановлені оцинковані паркани. Також потрібно організувати перехрестя. Попередньо тут планувалося створити кільце, проте від цієї ідеї відмовилися. Тут буде встановлено світлофорний об’єкт або «лежачі поліцейські» для безпеки пішоходів. Також потрібно нанести дорожню розмітку.
Друга черга – від Б.Хмельницького до Сержанта Смирнова. Вона у більшій стадії готовності – 92%. Тут потрібно нанести розмітку і встановити знаки.
Третя черга – від Сержанта Смирнова до Козацької. Це найдовша ділянка дороги. Тут підрядники розширили тротуар і пішохідну доріжку.
Також завдяки прокладанню у цьому місці додаткових гілок зливової каналізації буде знято питання підтоплення у районі перехрестя з вулицею Сержанта Смирнова.
Підрядник вже почав виконувати підготовчі роботи для укладання верхнього третього шару ЩМА.

Бульвар Шевченка

У планах – повне завершення реконструкції бульвару Шевченка. Зараз в роботі всі п’ять черг, інформує Артур Савін.
Перша черга – від Лазарєва до Небесної сотні. Проїжджа частина завершена, частково проведено озеленення. Планується замінити електроопори з бетонних на металеві більш естетичного вигляду, на кшталт тих, що біля ПК «Дружба народів». Також тут облаштують заїзні кишені для громадського транспорту і тротуари.
Друга черга – від вул.Небесної сотні до Припортової. Тут майже завершені роботи. Ще належить облаштувати паркани і озеленення. Буде вирішено питання із підтопленням дороги біля зупинки «Площа Б.Хмельницького» з боку «Піонера».
Третя черга – від Припортової до Різдвяної. На даному відрізку виконано лише часткове облаштування проїжджої частини. На жаль, роботи там затрималися через проблеми з тендером і казначейством. Нині департамент по-новому проводить процедуру тендерних закупівель, визначають підрядника. Орієнтовно до робіт мають приступити за два місяці.
Біля стоматполіклініки облаштують заїзну кишеню. А у районі ринку «Седова» встановлять паркан, аби пішоходи не перебігали дорогу у невстановленому місці.
На четвертій черзі від Різдвяної до Добровольського визначений підрядник, фінансування передбачене майже в повному обсязі. Зараз там проводяться усі необхідні роботи для укладання верхнього шару ЩМА. Це заплановано на кінець квітня.
П’ята черга – від Університетської до Можайського. На даній ділянці існують проблеми із водовідведенням. На всьому відрізку є лише 2 приймальні дощові решітки. Можливо, доведеться прокладати додаткову гілку зливової каналізації в районі вул.Можайського, говорить Артур Савін.
Минулоріч можна було виконати набагато більше робіт, якби не було блокування бюджету судовим рішенням, зазначає чиновник.
Окрім завершення капітального ремонту Героїв Дніпра та Шевченка, цьогоріч планується реконструкція вулиць Надпільна, Благовісна, Сумгаїтська, Гуржіївська, Чехова, Сержанта Жужоми.

Залиште коментар