«Карантин не скасовано, а тільки – пом’якшено», – головний медик Черкас

«Карантин не скасовано, а тільки – пом’якшено», – головний медик Черкас

Від початку карантинних обмежень у Черкасах зафіксували 240 випадків інфікування коронавірусом (61 із них – у медиків). У чотирьох осіб діагноз підтвердили впродовж останньої доби. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

За його словами, одужали за цей період 132 жителі Черкас (35 із них – медичний персонал). Станом на сьогодні 75 осіб перебуває на самоізоляції (позитивний результат тесту на Covid-19 у 35 осіб), ще 54 хворих – на амбулаторному лікуванні, 13 – в інфекційній лікарні.

– Упродовж останнього тижня ми спостерігаємо зростання кількості хворих, на жаль, люди безвідповідально ставляться до обмежувальних заходів. Карантин – не скасовано, а тільки пом’якшено, – прокоментував Всеволод Кульчиковський. – Важливо пам’ятати, що ймовірність інфікування та поширення вірусу значно вища у великих групах людей та при тісному контакті.

Головний медик Черкас радить носити маски в публічних місцях, дотримуватися гігієни під час кашлю та чхання, мити руки з милом або обробляти їх антисептичними засобами, за можливості – уникати великих скупчень людей та пам’ятати про соціальну дистанцію.

Додамо, що за період із 11 березня в Черкасах провели 7 101 тестів.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар