Катеринопільчани вкрали фруктовий садок біля студентської криниці

Катеринопільчани вкрали фруктовий садок біля студентської криниці

Наприкінці березня катеринопільські ліцеїсти саджали дерева біля студінської кринички, що для багатьох є символом рідного краю. Діти з ентузіазмом висадили 40 дерев, поміж яких яблуні, груші, черешні, вишні, абрикоси, а також декоративні кущі. Мріяли, що колись ласуватимуть тут солодкими фруктами, пишуть “Вісті Черкащини“.

Кошти на закупівлю саджанців виділив земляк із Норільська Василь Постоленко.

“Так хочу, щоб люди прийшли сюди, попили водички, посмакували черешнями або вишнями, посиділи на лавці, помилувалися співом солов’я,” − мріяв чоловік.

Однак не так сталося, як гадалося. Нині від 40 дерев не залишилось і сліду. “Хазяйновиті” катеринопільчани їх “прихватизували”, викопавши усі до єдиного.

“Не можу навіть ходити до тієї кринички, − скаржиться пенсіонерка Ніна Ткаченко, що живе неподалік. − Душа болить! Тиск підіймається. Дітки старались. Ми всі мріяли про великий фруктовий сад. А тут таке! Я навіть заяву в поліцію написала, але надії, що знайдуть злочинців дуже мало. Вася мене заспокоює, що влітку приїде, знову посадимо дерева. Але який у тому сенс? Щоб знов викопали? Не розумію я цих злодіїв. Он в 60-ті роки рідний брат мого діда Іларіон Однокінь, який робив агрономом в автодорі, висадив черешні на вербівській дорозі. Так діти там і досі ягодами ласують! І ніхто жодної деревини не вкрав, а тепер… Гірко, та й годі”.

Залиште коментар